Šílené, doslova šílené – Poláci se definitivně zbláznili – chtějí válčit s Ruskem!

Doufám, že to, co vám v téhle flashi nabídnu je předčasný aprílový, krajně pochybný a hloupý, žert! A že dojdu ráno k názoru, že můj dosud mimořádně oblíbený web Strana.ua je něco, čemu se příště obloukem vyhnu. Ale momentálně to tak nevypadá!

Viz článek: „Если Украина не защитит свой суверенитет“. В Польше заявили о готовности вступить в войну с Россией

podle překladače

„Pokud Ukrajina nebude schopna chránit svou suverenitu.“ V Polsku deklarovali připravenost vstoupit do války s Ruskem

z textu vyjímám:

Polsko vstoupí do přímého konfliktu s Ruskem, pokud Ukrajina neuhájí svou suverenitu.

Francouzské televizi LCI to řekl velvyslanec Polska ve Francii Jan Emeric Rostiszevsky.

„Pokud Ukrajina neubrání svou nezávislost, nebudeme mít na výběr, budeme nuceni vstoupit do konfliktu,“ řekl.

1

V Polsku zešíleli. A tam, kde dříve měli mozek, mají dnes velmocenský komplex! Není na čase, aby Biden klepl Dudu a Kaczynského přes prsty? A to nějakým hodně těžkým kladivem?

Ani nebudu psát, že už se těším, že tohle šílené vyhlášení polského velvyslance ve Francii najdou vlastní usilovnou prací velké redakce. Například Parlamentních listů…

Autor: Petr Vlk, zdorj: Kosa zostra

5 4 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vachav
vachav
před 1 rokem

Je třeba mít na paměti,že Polsko,zrovna tak jako pobaltské státy,je od 30tých let minulého století v podstatě polofašistickým státem.

standa
standa
před 1 rokem

Polský diplomat asi bere drogy. Měli by ho odvolat. Polsko zahájí 3. světovou válku ? To chtějí být vyhlazení do posledního Poláka ? Pár Poláků by zbylo možno v Tatrách, jinak je to rovinatá země přitpůsobena pod válečný válec a Česko by to zasáhlo drtivě, jako souseda. Blbci !!!

JK
JK
před 1 rokem

Později Velvyslanectví Polska ve Francii prohlásilo, že slova polského diplomata byla “vytržená z kontextu” a že nešlo o možnost bezprostředního zapojení Varšavy do ukrajinského konfliktu, ale jenom o důsledky, které přinese možná porážka Ukrajiny, když Rusko bude mít možnost útočit na Polsko a pobaltské státy. Polský velvyslanec asi dříve mluví než myslí a pak musí s veškerým… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem JK
VlastimilCech
VlastimilCech
před 1 rokem

Třeba to nebude tak horké. Pan diplomat se “ukecl”, seberou mu prémie, udělají “ty,ty,ty”… Anebo byl pan diplomat zrovinka opilý…
Tohle není možné, aby to bylo myšleno vážně a za střízliva. Půjde nějaká omluva, nějaké vysvětlení.. nedorozumění…
Poláci nejsou tak blbí, aby se pouštěli do války s Ruskou federací.

vaclav
vaclav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  VlastimilCech

Poláci, stejně jako Češi a Slováci – nezáleží na nás, ale na zkurvených vládách.

standa
standa
před 1 rokem
Odpověď uživateli  VlastimilCech

Nezodpovědnost Poláků je velká, stejně jako Čechů nakažených hnědým morem. Nějakej Kofroň? “…Kofroň v této souvislosti znovu zopakoval, že pokud má Ukrajina zvítězit, dokáže to spíše s kvalitou své armády, než s počtem mužů a žen ve zbrani….” Myšlenky o vítězství Ukrajiny nad Ruskem a na bojišti ? To je z říše snů magorů. Palebná přesila vyhrává… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Petice za odvolání vlády Petra Fialy
https://www.petice.com/petice_za_odvolani_vlady_petra_fialy

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

Nejdříve se chtěli Poláci dělit s Hitlerem o Československo a on je nakonec k tomu dělení Hitler ani nepozval, když mu to Československo dali přátelé z Franci a z Albionu sami, a pak ještě Hitler dal Poláků přes dršťku za to, že kde se v nich mohla vzít ta arogance, že si mysleli, že by se s nimi chtěl dělit.… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem

Krajně pitomá otázka Babišovi v předvolebních kláních o “pomoci napadenému Polsku” začíná nabývat jiný rozměr. Zdá se, že pšonek chce mermomocí dostat do zubů, v čemž mu má být automaticky nápomocen Slovák a Čecháček… Jak psáno dříve – je na obzoru další, nevím už kolikáté, dělení Polska. Přes řadu historických zkušeností, přes řadu následných… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem Haskuv Duch
cablik
cablik
před 1 rokem

Pokud to udělají tak dopadnou jako bandera a Rusko bude muset naplno bojovat. Poláci mají nejlepší armádu z postkomunistických zemích.

standa
standa
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

Možná mají, ale je třeba si všimnout, že Rusko ví jak na NATO – viz. Ukrajina, kde bojuje RF proti celému NATO a USA a úspěšně. Bude ukončena válka na Ukrajině za podmínek Ruska v tomto roce ? Že Poláci neřekli, že mají obranu proti Kinžálům, tají to před námi ?

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Bratr Lech holt už má asi v genech zakodováno – v zahraniční politice posrat, co se posrat dá. Celá věta v kontextu historie by měla od toho polského pablba znít takto: “Pokud Ukrajina neubrání svou nezávislost, nebudeme mít na výběr, budeme nuceni vstoupit do konfliktu a zase, jako vždy zaniknout“.