ABJ #88 Vládní neschopnost a drzost – Kdo nahradí P. Rychetského? – Proč se Rusko nezhroutilo?

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Vítejte u Aby bylo jasno. Víte, že Rakušanova pošta utrácí desítky milionů za kancelářský nábytek, i když ruší stovky poboček? Víte, že prezident Pavel chce na Ústavním soudu bývalého kandidáta KSČ, který finančně podporuje Milion chvilek? A víte, že podle jednoho z nejvýznamnějších amerických ekonomů současnosti sankce ruskou ekonomiku zdaleka nepoškozují, tak jak se předpokládalo?

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

3.3 3 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 11 měsíci

Tato vláda si přímo říká, o přezústa. Tato vláda, budiž prokleta. Míra vlastenectví je přímo úměrná odporu k této vládě. Aneb., tleskati vládě, rovná se zradě ! Pokud bychom vytvořili stupnici, na které bychom znázorňovali velikost zrady, vyjadřovali bychom ji ve stupních Fialy.

Praded
Praded
před 11 měsíci

No až budeme součástí Německé říše, tak je snad konečně doženeme, jak slibovaly disidenti a chartisté . Dočkej času, jako husa klasu. Stále je tady mnoho nepřátel NEVIDITELNÉ RUKY TRHU a to je ta brzda kapitalistického rozvoje. Já se od 89 roku starám o to aby se mi nedostala na krk, protože zachvátí… Číst vice »

Rob
Rob
před 11 měsíci
Rob
Rob
před 11 měsíci

Současný stav pošty? “Přímé a beztrestné tunelování za bílého dne.” Kdo by je taky žaloval a kdo by je taky soudil, že? Následná privatizace konkurentem a vzniklá mezera se zaplní nejlépe nějakou ukropoštou. Na řadě pak (a to si pište) budou “České” dráhy. O “komunistických” pohlavárech v čele významných rezortů, už není potřeba ani psát. Kdo… Číst vice »