Fiala okrádá Čechy o 18 500 CZK měsíčně, Heger okrádá Slováky o 533 EUR měsíčně, vyplývá ze včera zveřejněných dat Mezinárodního měnového fondu ve Washingtonu!

Neuvěřitelné! Mezinárodní měnový fond z Washingtonu včera zveřejnil nejnovější ekonomická data, a z nich vyplývá, že Fiala okrádá české zaměstnance o 18 500 KČ měsíčně, a Heger slovenské zaměstnance o 533 EUR měsíčně!

Michael Svatoš
Michael Svatoš

Čechy okrádá vlastní vláda ročně o obroské částky peněz

Protože česká ekonomika letos podle MMF dosáhla výkonu 61% německé ekonomiky, ale české průměrné mzdy jsou jen 42% průměrných německých platů! Slovenská ekonomika letos dosáhla úrovně 46% výkonu německé ekonomiky, ale slovenské průměrné mzdy jen 33% průměrných německých mezd! Přitom podle výkonnosti ekonomiky by mzdy Čechů letos měly být 61% německých mezd, a mzdy Slováků 42%!

Tabulka včera zveřejněných údajů MMF:

  1. HDP Německa na hlavu              51 383 USD         Průměrný plat  4 100 EUR
  2. HDP Česka na hlavu                    31 368 USD         Průměrný plat  1  725 EUR
  3. HDP Slovenska na hlavu            23 457 USD         Průměrný plat   1 350 EUR

K tomu není co dodat! Fiala se vzteká na EU (Eurostat), že zveřejnila údaje o tom, jak Fiala v Česku hospodaří! Nejdražší energie! Nejdražší potraviny! Největší zadlužování státu! A teď nová data washingtonského ústředí globalistů MMF dokazují, že Češi vytvářejí svou prací neuvěřitelný zisk, ale nejsou za něj spravedlivě odměňováni, jako je tomu v Německu! V čem je problém? Buď lžou statistiky EU a MMF, a nebo lže Fiala!

Z údajů MMF o vývoji ekonomiky Česka i Německa je jasné, že odboráři mají pravdu, je třeba zvýšit české mzdy, a je třeba zdanit zahraniční obchodní řetězce a další monopoly, a cizí kapitál drancující Česko! Když to dokázali letos Poláci, jak to že to nedokážeme my?!

Fiala zešílel, a místo toho, aby řešil oprávněné ekonomické požadavky občanů, kteří už nemohou, díky bídným českým mzdám, platit evropské ceny potravin a energií, a ani si nemohou pořídit slušné bydlení, znovu a znovu, jako včera v Liberci na poradě Pirátů, donekonečna vykřikuje, že extrémisté a populisté, které porazil ve volbách, se pokoušejí rozvrátit republiku a demokracii! A přitom pravda je prostá. Fiala svým ekonomickým a politickým diletantismem sám rozvrací ekonomiku! A aby ho nikdo nemohl za jeho manažerská selhání kritizovat, tak každého osočuje, a pokouší se zavést cenzuru! Je třeba ho urychleně vyměnit, než napáchá ještě větší škody, než se mu zatím povedlo! 

Nejlépe je nepoměr platů a výkonnosti ekonomiky v Česku a v Německu vidět na minimální mzdě. Německá minimální mzda je 12 EUR na hodinu, tedy 2050 EUR měsíčně. (48 850 CZK)  Česká minimální měsíční mzda je 17 300 CZK, tedy jen 35% minimální mzdy německé. Ale podle letošní výkonnosti obou ekonomik by měla být 29 800 CZK, 61%! Přitom výši minimální mzdy stanovuje vláda ČR nařízením vlády! Je tak evidentní, že Fiala má vzhledem k poměru výkonnosti české ekonomiky k německé prostor pro zvýšení české minimální mzdy o až 12 500 CZK měsíčně! Tím by vytvořil tlak na zaměstnavatele, a ti by museli odpovídajícím způsobem zvýšit mzdy zaměstnancům s jinou než minimální mzdou.

Bude 1. květen, svátek práce. Tento svátek se slaví na památku amerických dělníků, kteří v roce 1886 zemřeli při masové demonstraci za osmihodinovou pracovní dobu a spravedlivé mzdy! Požadovat důstojnou práci a důstojné mzdy není projevem žádného extrémismu, ani populismu, jak si myslí profesor Fiala a jeho nohsledi. Ostatně, jakmile po volbách nastoupili do úřadů, hned si všichni pořádně zvedli platy!

1. května Ladislav Vrábel zve do Hrádku nad Nisou

1. května jdu na tuto akci v Praze, a rád se tam s vámi setkám. Do té doby budou proto analýzy kratší, musím si přehodit noc za den, abych na ten Vítkov došel.

*

Autor:

3.4 5 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Fiala je absolutně nekompetentní člověk. Jo to se to Babiše kritizovalo. Všechno dělal špatně ale šlapalo to. Tenhle blbec dělá vše dobře a stojí to za prt. Jsem rád, že už pravda o jeho vládnutí začíná pomalu prosakovat. Fialu odstranit?Všechny, co tam sedí! Utopit ve Vltavě! Nakonec to není z vlády k ní tak… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Fiala jest lhářů král !

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Sice výši mezd více ovlivňuje produktivita páce než HDP, ale primitiv Stanjura stejně neví co to je produktivita a co HDP. Jinak jsme v tom slavném dohánění a předhánění za těch třicet let udělali opravdu “velký” pokrok. Produktivitu práce jsme zvýšili bez mála o 90% a výši reálných mezd máme pořád dva a půl až třikrát… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem mikkesh
Praded
Praded
před 1 rokem

Myslíte si, že ti co od 68 roku pomáhaly tohle svinstvo vybudovat, toho nějak litují? Přece bylo známé, jak euroatlantická civilizace prosazuje své zájmy, přes himalaje mrtvol. Nebo si myslíte, že se nepodílely i na těch komunistických genocidách? Přece si někdo rozumný nemohl myslet, že se k nám budou chovat jinak. Jede… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

A co se divíte tady máme dlouhodobě vše nejdražší jsme tady levná montovna a odbyt šmejdských výrobků. Ale co dělají teď je vyložená zlodějina pokud se proti nim nespojíme tak se to nakonec tomu nacistovi z Německa povede a  bude NWO.

spartak
spartak
před 1 rokem

Pan Svatoš dodává skutečně zajímavá srovnání ,ale krunýř ODS je neprůstřelný.Na druhou stranu se vyplňuje pořekadlo ,”kdo jinému jámu kopá sám do ní padá”. Tolik slávy a označení Totalita ,přitom ODS přivedla ČR na okraj zkázy i když se představitelé ODS přiblble usmívají. 5let již vylepuji na okno vlajky Československa a Sovětského svazu… Číst vice »