Seznam narazil hlavou do zdi! Kam se ztratilo 13% lidí? Prý jsme šťastni v Evropské unii

Takže oficiální průzkum dle bruselského zkoumání, které nikdo nesmí ověřit stejně jako průzkumy o politických stranách a volbě komunistického generála na Pražský hrad  dopadl pro Brusel bídně. A to není vše.

Jaký je rozdíl u zmanipulovaného výzkumu a originálního on-line?

Nejdříve uveďme záhadné výroky: Takřka polovina Čechů hodnotí zpětně tento akt pozitivněNegativně naopak hodnotí vstup do EU 38 procent lidí.

Jak na to soudružka Nesvatbová přišla?

nesvatbova 96600

Celkově tak velmi pozitivně hodnotí vstup ČR do EU 16 procent lidí, dalších 33 procent pak spíše pozitivně. Pokud stále ještě platí počty, je to 49%. A není celek 100%?

Kam se ztratilo 13% lidí paní Nesvadbové?

Musela by totiž napsat, že více lidí je proti Evropské unii a to se na Seznamu nesmí.

 

A POZOR, JAK SAMI NARAZILI!

Na Seznam chodí zásadně voliči Pětidestrukce, soudruha generála Pavla a další prapodivná skupina, která může zabíjet, vraždit, likvidovat, vyhrožovat, ale jenom těm “dezolátům”, kteří s vládou nesouhlasí. Takže tam skoro nikdo nemá přístup, nebo se mnozí raději nevyjadřují a chodí číst jinam.

A jak dopadl skutečný průzkum mezi údajnými podporovateli Bruselu a Evropské unie on – line na probruselském webu Seznam?

TOMU NEUVĚŘÍTE!

Oficiální průzkum mezi tisíce respondety údajně napříč celým politickým spektrem dopadl skoro napůl, ale to zkontrolovat nesmíme.

A jak dopadl půzkum on – line na Pětidestrukčním probruselském Seznamu?

  Je třeba k tomu ještě něco dodat? A prosím, jak je to s tím trestem za dezinformace, či manipulace?

*

Autor: Z povolených zdrojů, zdroj Skrytá pravda

3.8 5 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Seznam.cz, novinky,cz, idnes.cz, aktualne.cz jsou už dávno přetvořeny takovým způsobem, aby tam nemohli psát a diskutovat příznivci opozice. O to se už postarali provideři. Podezřelí bloggeři i podezřelí diskutéři už dávná dostali BAN (banána). Co tedy chcete řešit?

cablik
cablik
před 1 rokem

EU je totalitní a zhoubný projekt už občané otevřeli oči po tom co se děje zelený blábol drtí všechny lidi bez rozdílu. Migrace ničí státy ve Švédsku už toho mají dost a perspektiva že Evropu zatáhnou do války s Ruskem je hrozivá.