Další eskalací konfliktu nelze ničeho dosáhnout

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

Zvedavec.news

Kyjevská protiofenzíva podporovaná NATO se vyvíjí katastrofálně, což byla nucena uznat i mainstreamová média poté, co to již nebylo možné dále zakrývat. CNN odhalila, že již během prvního týdne přišla o zhruba 15 % svých bojových vozidel pěchoty Bradley, zatímco Forbes uvedl, že přibližně stejné procento německých tanků Leopard bylo zničeno, stejně jako polovina „unikátních“ průlomových vozidel.el. Mezitím prezident Putin prohlásil, že se ztratilo 25-30 % veškeré jejich zahraniční techniky.
Bidenovo znovuzvolení závisí na úspěchu nejvýznamnější vojenské kampaně Západu od druhé světové války, což vyvolává otázku, jak budou USA reagovat po jejím neúspěchu. Nejlepším scénářem je, že přiměje Kyjev k zahájení rozhovorů o příměří s Ruskem, jejichž cílem je dosáhnout příměří podobného korejskému, ale k tomu pravděpodobně nedojde, dokud nebudou vyčerpány všechny ostatní možnosti. Ty zahrnují rozšíření konfliktu na Bělorusko, Moldavsko a/nebo hranice Ruska před rokem 2014 a schválení vojenské intervence pod vedením Polska.Všechny tyto možnosti by mohly vést k Američany vyprovokovanému jadernému střetu s Ruskem, na který se již připravuje, o čemž svědčí historicky největší letecké cvičení NATO, které v současnosti probíhá v Německu, a údajné posilování jeho jaderných kapacit na kontinentu. Neexistuje však žádná šance, že by tento nebezpečný hazard uspěl a Rusko kapitulovalo před vydíráním, protože je více než schopné zaručit, že Západ bude zcela zničen, pokud se odváží použít jaderné zbraně jako první.Ruské ponorky slídí po oceánech a jsou vždy připraveny provést odvetný jaderný úder, pokud k tomu dostanou rozkaz. Na evropské frontě byl Kaliningrad přeměněn na pevnost vybavenou jadernými zbraněmi, zatímco taktické atomové zbraně se chystají být rozmístěny v nedalekém Bělorusku. Ruské hypersonické rakety Kinžal mohou prorazit takzvaný „protiraketový obranný štít“ USA, takže není naděje, že by zabránily „vzájemně zaručenému zničení“ v případě, že se liberálně-globalističtí váleční štváči rozhodnou udeřit jako první.

Tyto čistě obranné schopnosti by měly k odvrácení apokalypsy více než stačit, i když nelze považovat za samozřejmé, že USA budou po neúspěchu protiútoku svého zástupce reagovat racionálně. Příliš mnoho závisí na nemožném scénáři, že Kyjev zcela odstraní Rusko ze všech území, která prohlašuje za svá, na to, aby Washington jednoduše přijal porážku. Jeho tvůrci politiky by se proto mohli domnívat, že by měli „eskalací deeskalace“ ze zoufalství dosáhnout něčeho, co by se dalo obrátit jako „vítězství“.

Neexistuje žádná šance, že by Rusko někdy jednostranně ustoupilo ve svých objektivních zájmech národní bezpečnosti, natož tváří v tvář jadernému vydírání, a proto by američtí liberálně-globalističtí váleční štváči měli tuto myšlenku zapudit dříve, než ohrozí existenci lidstva. Ať už bude jejich reakce na neúspěch kyjevské protiofenzívy jakákoli, musí se řídit touto skutečností a v ideálním případě deeskalovat zástupnou válku mezi NATO a Ruskem, neboť z další eskalace tohoto konfliktu nelze nic vytěžit.

It’s Impossible To Achieve Anything From Further Escalating This Conflict

5 2 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci

Ukrajinci zasypávají ruské zákopy raketami. Vítězně táhnou na všech našich provládních sdělovacích prostředcích. Všude u nich optimismus. Jsem zvědav jestli se vítězně probojují až do Kyjeva. P.S. Není škoda raketami ničit zákopy?

danny
danny
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Právě čtu na Aktuálně: “Rusové panikaří. Ukrajinci nasadili pouhý zlomek sil.” Nějaký bezpečnostní analytik Foltýn. To samé i na jiných českých mainstreamech. Ukrajinci přišli o první sled a zatím se nepřiblížili ani první ruské obranné linii. A bojí se nasadit druhý, aby o něj nepřišli také. Pohyby jsou ve stovkách metrů. ztráty v tisících lidí a stovkách… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Danny tohle ti ,,experti”vymýšlejí u stolu.Kdyby aspoň vojnu zažili, tak takové bláboly psát nebudou. Jsou to vše pro mne zprávy pro zasmání. Hlavně ty o nemožných a hloupých Rusech…

danny
danny
před 11 měsíci

To, co se děje na ukrajinské frontě je těžké nazvat ofenzivou. Ukrajinci se ještě ani nepřiblížili první linii ruské obrany. Protože Rusové mají absolutní vzdušnou nadvládu a převahu v dělostřelectvu Ukrajinci nemohou soustředit síly dostatečně silné na proražení linie obrany a další pro rozvinutí útoku do hloubky. Rusové bojují předsunutými jednotkami a jakýkoliv ukrajinský… Číst vice »

cablik
cablik
před 11 měsíci

Jo jo žádný protiraketový štít neexistuje jak to dokázal Kim co střelil raketu přes Japonsko do moře. Ono by se nebylo ani kam schovat ty jejich bunkry jsou k ničemu nevěřím že něco takového zkusí. Ale chtějí to pro změnu zkoušet na Čínu a zas je kopnou do [_T_]