Jindřich Kulhavý: Primitivismus a pozérství už dosahuje vrcholu

Návštěva Spojenými státy do funkce hlavy státu dosazeného ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Praze nese mnoho druhů hořké příchutě. Ukázala nám opět další pravou tvář vládnoucí Pětikoalice a víceméně i nulovou schopnost ANO vést pročeskou politiku. Nebo jste snad slyšeli hlasy odsuzující tuto návštěvu či kritizující způsob jejího provedení.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Ukrajinský podporovatel nacismu, defraudant a evropský žebrák v jedné osobě si létá po kontinentu českým vládním speciálem, navíc za doprovodu našich elitních stíhačů ve švédských stíhacích letounech Gripen. Už jen tato skutečnost je pro český stát ponižující, protože poskytování služeb politické cestovní kanceláře cizímu státnímu příslušníkovi je přinejmenším v době ekonomické krize výsměchem strádajícím občanům, zároveň jde o naprosto nestandardní krok snižující jakoukoliv možnost později spolupracovat a obchodovat s Ruskou federací. Nepřítomnost diplomatického ducha a udržení určité úrovně neutrality ve sporu dvou států, přičemž o svrchovanosti bývalé sovětské republiky Ukrajiny lze s přihlédnutím na současnou situaci s úspěchem pochybovat (vliv USA v ní a odebrání východní části a Krymu Ruskem z ní dělají bednu dynamitu, který jí může roztrhat), je naprosto zjevná.

Přistání našeho letadla s českými výsostnými znaky jak v Bulharsku, kde naložilo Zelenského, až po let do Turecka a poté zpět na Ukrajinu už na palubě s původně vykázanými vůdci masakru v podzemí Azovstalu, jejichž odsun zařídila ruská armáda s tím, že doživotně zůstanou pod dohledem Turecka, je ukázkou totálního šílenství a fanatismu české vlády. Neschopnost vnímat skutečné dění už je alarmující a otázka, jsou-li při smyslech a nepatří-li když ne do vězení, tedy aspoň do blázince, je oprávněná. V době, kdy i přes boje na Východní Ukrajině Rusové úspěšně obchodují v různých oblastech se třemi čtvrtinami světa včetně USA a řady eurounijních států, se naši politici chovají jako utržení ze řetězu. Ignorují kritický stav české ekonomiky a z jejích trosek nadále pumpují miliardy do režimu, jehož udržitelnost je výhledově nereálná. A to bez ohledu na stále více se snižující životní úroveň českých občanů. Místo slibovaného přiblížení se efektivnosti západních ekonomik tak klesáme ve všech výkonnostních parametrech a jediné žebříčky, ve kterých se umísťujeme v popředí či na čele, jsou ty určující propady a negativní dopady současné situace v Evropě.

Bulhaři odmítli Zelenského vyzbrojovat, Maďaři jakkoliv podporovat, od nás odletěl s příslibem dalších 45 miliard korun a pár útočných vrtulníků Mi 16 ruského původů doplněných množstvím munice. Dochází tak jak k dalšímu zadlužování našich dalších generací, tak i k odzbrojování naší armády, čímž se otvírají možnosti k nesmyslným nákupům především americké vojenské techniky. A kdyby vládní politici a poslanci nepřišli o možnost provozovat zadarmo turismus, dostal by navíc ukrofašista i vládní speciál. Je evidentní, že po skončení konfliktu budeme muset před navázáním fungujících diplomatických a obchodních styků Rusům prokázat, jakým způsobem jsme se vypořádali s klikou, která tak hlasitě podporovala nepřítele.

Vrcholem idiocie a absence politického citu bylo darování trička s nápisem v angličtině tvrdícím, že je Rusko teroristický stát. To předala Pekarová Adamová Zelenskému osobně a za účasti fotografů. Jde o čin hodný zásahu doktora Chocholouška. Jakým právem třetí nejvyšší ústavní činitel státu může beztrestně provést tak škodlivý mezinárodní a primitivní akt  je nám záhadou. To je na okamžité odstoupení z funkce. Pětikoalice si však vystavila záporné hodnocení už tolikrát, aniž by to pro ni mělo následky, že se realita jejího pádu po vzoru holandské vlády zdá být zatím mizivá. A to ještě přehlížíme osobu provozující záškodnickou činnost přímo na Pražském hradu.

Zelenského návštěva v Praze jako ukončení žebrácké cesty Evropou, po níž už následoval let naším letadlem placeným z peněz českých daňových poplatníků, ukázala hloupost českých politiků v plné kráse. Také naprostou neúctu k českým občanům, aroganci a povýšenost státní elity a médií nad názorovou základnou stojící už z velké části na straně Ruska. Dominik Hašek, Zdechovský, Pekarová Adamová i celá vláda a mainstreamová média jsou ukázkou protiruského populismu, který však díky mnoha aspektům funguje naprosto opačně. Přidejme chování Ukrajinců nově žijících u nás a toleranci úřadů k jejich přístupu či nesmyslnou a nespravedlivou finanční podporu cizinců na úkor českých občanů končících v exekucích a v extrémním případu na dně Macochy, a máme tu vysvětlení proto, proč je stále více lidí vnímajících ruskou vojenskou operaci pozitivně. Vidět v Zelenském poloboha mohou už jen opravdu velcí pitomci a kolaboranti. Bohužel jich jsou plné Strakovka, poslanecké sály, státní úřady a mediální domy. Vymést ten chlív bude náročné, jestli vůbec možné. Dokud budou v České republice jako jediné z nezainteresovaných států vlát žlutomodré hadry, nemáme šanci získat zpět sebeúctu a hrdost. Při pohledu na ukrajinskou vládu u nás už ani není nač být hrdým. Omluva k Rusku od jednotlivců nepodporujících tento režim asi stačit nebude.

*

Autor: Jindřich Kulhavý, ZDROJ

4.7 3 hlasy
Hodnocení článku
12 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lubez
Lubez
před 9 měsíci

No možná to bude úplně jinak.
https://pravyprostor.net/?p=162945

vachav
vachav
před 9 měsíci

Vlastizrádci a přisluhovači nepřítele mají býti postaveni ke zdi.

tomaskova
tomaskova
před 9 měsíci

Blbka dvousvetrová se šklebí, no jako blbka. A zelebuben se moc nadšeně netváří. Jó, kdyby mu předávala šek na 40 miliard, to by byla jiná.

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 9 měsíci

Po víkendu se zdá, že fetka Volodymyr dostal od české vlády volně k dispozici vládní speciál, aby si mohl volně lítat po světě. My jsme opravdu úžasný stát s úžasnou vládou a zákonodárnými sbory (reprezentovanými Maki Peky a Vytrčilem). Prostě Vladimírek z Kyjeva zavolá Peťkovi do Prahy: Zdrastvuj Pjotr! Mě náda samaljota. Býstro prichadí. A mastně třpytivý… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

Davaj děngi, aružije, ljůdi – vsjo nam nádo. Tak skazál Džou i Uši. Péta signalizuje naprosto vykolejen: Jen se Vládínku nerozčiluj. Všechno bude – letadlo bude, prachy budou zbraně budou a i nějaký lidi ti pošlu. Teď zavolám Janince, aby to dala rozkazem. Zelený gumy si můžou remcat jak chtějí a povídat o zákonech a nařízeních,… Číst vice »

Naposledy upraveno před 9 měsíci uživatelem Haskuv Duch
mikkesh
mikkesh
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

Nemohu dohledat jaký politik ze světa prohlásil, že odtržení Ukrajiny od Ruska je největší geopolitickou chybou, protože pro Rusko vždy Ukrajina byla černou dírou na peníze a s jenom nataženou rukou spolehlivou brzdou jakéhokoliv ekonomického pokroku. Ať už to napsal kdokoliv, tak měl pravdu. I to mimo jiné ukazuje myšlení, jak je Slovanům… Číst vice »

spartak
spartak
před 9 měsíci

Třetí garnitura ODS se ukazuje v celé své špinavé výzbroji a nohsledi štěkají o to silněji. Jsou neuvěřitelně silní ve své “pravdě” ,ale první zkouška ohněm teprve přijde ,tak jak se nedaří nacistům na Ukrajině ,tak by měla přijít nová vlna v ČR.

cablik
cablik
před 9 měsíci

TI LIDÉ VE WEF, OSN A WHO NEMOHOU BÝT NORMÁLNÍ
https://pravyprostor.net/?p=162888

cablik
cablik
před 9 měsíci

No jo oni bojují za světovládu USA a věří tomu že to tak má být a arogance je jim vlastní. Pokud tu budou vládnout oni tak tu budou vlát žlutomodré hadry.a vymést chlév určitě půjde.

Hokarc
Hokarc
před 9 měsíci

Tuhle ženskou, bych v parlamentu, nenechal ani uklízet !

kutnohorsky
kutnohorsky
před 9 měsíci

Kdo chce na Ukrajině mír, je Putinův užitečný idiot. Ty statisíce Ukrajinců, co k nám zběhli, si jistě taky přeji mír, nebojují za svou zem, nechtějí válčit. Zřejmě dělají dobře, že nejdou na Rusa. Jsou asi taky nějací ty idioti. Nevím jaké je na Ukrajině veřejné mínění o své vládě, jak bojovně… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 9 měsíci

Chuděru Pekari Adamovou už asi nemá smysl komentovat. Snad jen by jí měl někdo alesoň říci, že Zelenský nemá velikost trikotu “L” , ale “XS”. Horší je další vyhazování peněz banderovcům, respektive Američanům, kteří jim za to dodají trochu šrotu. A co je ještě horší i kazetovou munici. Na nějakou mezinárodní smlouvu… Číst vice »