Tož Poláci se s tím nemažou, rozzuřený dav se vrhl na cizince, kteří sexuálně obtěžovali na koupališti malé děti.

Jana Marková
Jana Marková

Upřímně řečeno ne se vším, co Poláci dělají souhlasím, ale tohle na nich obdivuju. Mají pořád národní hrdost, dokáží si hájit své zájmy a na ostatní kašlat, chlapi tam povětšinou nejsou sněhové vločky, co přemýšlí jen nad tím, jestli si dneska vezmou růžovou rtěnku nebo si vystačí s namalovanými nehty, protože ty přece nebudou vidět, až se zase budou aktivisticky stupidně lepit někde k silnici. Dokáží se na rozdíl od svých západních kolegů zcela ideologicky neuvědoměle a nepokrokově postavit za své rodiny a za své děti a bezbranné. Tím své, myslím polské. A bránit je proti všem ostatním. A tak to má být.

Takže zatímco Německo, Belgie, Norsko a další země řeší hlavně to, jak ten průšvih na koupalištích zamaskovat a odůvodnit, Poláci vymetli to multikulturní obohacení takovým fofrem, že jim k tomu museli poslat jednotku po zuby ozbrojených policistů, protože hrozilo, že to nedopadne jen prostým vyvedením spoře oděných nezvedenců. A ne, opravdu si nenalhávejme, že to, že se to děje na koupalištích je náhoda a to, že se to děje po masivním přílivu cizinců, ze zcela kulturně nekompatibilních kultur, je náhoda číslo dvě. Holt jste chtěli zvládnout něco, co se zvládnout nedá. Je na čase to přiznat.

Vždycky si říkám, že to přece každý normální člověk musí chápat, že to je snad nějaká forma zatmění mozku, když někdo z oficiálních představitelů dokáže s vážnou tváří tvrdit, že útočníci jsou sice přistěhovalci nebo lidé s migračním pozadím, ale samozřejmě i samotní Němci. No a? Tím se to má jako omlouvat? To je nějaká forma novodobého sebemrskačství, že sice tu máme nějakou svoji kriminalitu, ale nám to nestačí, tak si sem vezmeme ještě statisíce dalších lidí z problematických oblastí, kde je násilí na ženách a dětech na zcela jiné úrovni? A nenalhávejme si, že není nebo že se ti testosteronem nabušení hoši při pohledu na naše polonahé dívky na koupalištích budou dál dálkově věnovat studiu atomového inženýrství a o ně okem ani ničím jiným nezavadí.

Odbornice na migraci Zuzana Lizcová přiznává, že v Německu problémy existují, avšak „nic zas tak dramatického“ se prý neděje. A že sice je to ve větších městech takový novodobý sport, ale rozhodně se prý nejedná o rozšířený problém, ale spíš o ojedinělé případy. A jedním dechem dodává, že za to vlastně můžou ta města a horké počasí. A myslí to zcela vážně. A tak se v Německu radši kvůli tomu žhavému trendu teplého počasí a velkých měst ta koupaliště zavírají, za nás Vítek Rakušan podepisuje migrační dohodu na příjem 30 000 cizinců ročně a lattéčkoví bojovníci z gaučů nenávidějící vlastní národ a pohrdající všemi těmi, co to tak nemají, tomu tady tleskají.

Pokud jednou dopustíme to, co se děje na západ od našich hranic, musíme si uvědomit, že je to proces nezvratný, nebo zvratný hodně špatně. Naštěstí je tu pořád hodně lidí, kterým na naší zemi skutečně záleží, a tak doufám, že do toho bodu nedojdeme. Že nebudeme muset zavírat koupaliště a ani je nebudou muset hlídat těžkooděnci. Že konečně někdo řekne ne, tohle se zvládnout nedá a nedělejte z nás úplné pitomce.

, Litterate

*

Chcete-li podpořit Novou republiku, její web a překlady, akce, podcasty, natáčení debat a panelových diskuzí, přispějte laskavě na účet 2300 736 297 / 2010.

Děkujeme!

4.8 4 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 10 měsíci

Skvěle to udělali Poláci zákony musí platit pro každého i pro pedofilní migranty. Konečně někdo řekl takhle ne a západ se může poučit.

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

No, skvělé? Lidé si ochránili svoje děti. Skvělé by bylo, kdyby na místo ochrany těch co na pláži obohacovali polské děti novou kultůrou, posbírala policie úmělce, (po řádném vysvětlení polských otců) a vysypala je z letadla až v Kongu.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 10 měsíci

No, no! Žádné podrobností o incidentu nejsou. Byli li arabští nebo nějací jiní úchylni přistěhovalci jen lehce odraženi nebo snad jestli dostali přes hubu se neví. Rozhodně si nemyslím, že Poláci byli nějací statečníci. Jistě se chovali dle EU ,,zákonů ” k migrantům. I tam by jim hrozilo ztrestání, viz Cikány u nás…