Další černý den naší historie

Po rozhodnutí zpolitizovaného Ústavního soudu týkajícího se sprostého okradení seniorů jsme se dočkali dalšího průšvihu spojovaného v budoucnosti s vládou Petra Fialy. Za Českou republiku podepsala válkychtivá a naprosto nekompetentní i primitivní ministryně obrany Jana Černochová smlouvu o dodávce amerických bojových letounů F-35.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

O celém obchodu už je známo tolik podrobností, že nemá cenu se k nim vracet. Vzhledem k vlastnostem těchto strojů lze použít následné přirovnání. Je to stejné, jako kdyby si každý z nás koupil na dojíždění pro rodinné nákupy monopost Formule 1. Tedy naprosto nesmyslně drahé, totálně nepraktické, extrémně rychlé a jen minimu jedinců schopných ho ovládat předurčené vozidlo, používané navíc na nekvalitních komunikacích s nejvyšší omezenou rychlostí 30km/hod. Abyste ho mohli aspoň částečně, byť velmi omezeně provozovat, musela by se kompletně překopat infrastruktura, zákony, a i přesto by Vám ta formule byla k ničemu. Jen výrobce by si mnul ruce, protože by Vám ho nejen dobře prodal, ale ještě ho má povinnost po mnoho let servisovat.

Pod smlouvu připojil podpis člen nejméně oblíbené vlády v historii samostatného státu svou popularitou blížící se Háchovu kabinetu. O to je vše horší. Jediné pozitivní na tom všem je, že celá ta liberální mládež hájící eurounijonismus a jakési vymyšlené západní hodnoty bude celou tuto taškařici platit mnoho dalších let a důsledky průšvihu zvolení Pětikoalice dopadnou i na ni. Státní moc odsouhlasila euthanasii České republiky, díky jednomu volebnímu podvodu posvětí podvod další, protože korespondenční volby v podobě připravované vládnoucí klikou jsou skutečně naprosto zcestné a je s podivem, jak malé množství proliberálních příznivců dokáže udržet doma národ okradený i o poslední zbytek demokracie, tedy neukradené volby. Opravdu jsme tak tupí, že už dávno nejsou miliony Čechů a Moravanů v ulicích všech měst?

Nákup stíhaček proběhl dva týdny před připravovaným projevem odporu zemědělců vůči Pětikoalici. I kdybychom se jí dokázali zbavit, penále za zrušení smlouvy o nákupu F-35 je obrovské, nicméně reálně nižší, než budou důsledky dokončeného vládního byznysu. Nebude li současná politická garnitura dohnána k zodpovědnosti, pak žít v této zemi je nadále zbytečné. Ne, nevyzýváme k exodu obyvatelstva, ale k naprosté ztrátě jakýchkoliv ohledů vůči této vládě. Každý jeden člen stran vládní koalice je vinen za to, co se nyní děje. Neomlouvejme tak ani jednoho Piráta, zástupce ODS, KDU-ČSL, Top09 či STAN. Všichni ti, kteří se podílí na možnosti nechat Fialu, Pekarovou Adamovou a další zločince vládnout, jsou vinni. Včetně ústavních soudců a představitelů s vládou spolčených médií. Přišel čas, kdy je třeba zásadně změnit jak zákony, tak i vyčistit domácí chlév. Pokud to nechápete, nic nejste ochotni obětovat a riskovat, jste nepotřebnými občany této země a jen se vezete v rozpadajícím se povozu taženým zkorumpovanou a na dálku ovládanou vládou schopnou se včas odpojit a zmizet do bezpečí. Jste na pokraji srázu, zatím si říkáte, že je dobré. Můžeme vás ujistit, že není.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

3.5 16 hlasy
Hodnocení článku
17 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Georg
Georg
před 3 měsíci

JIž si nekladu otázku, je tento národ tak hloupý, že si volí, když ne svoje hrobaře, tak alespoň exekutory? Když něco víme z historie, ta se sice neopakuje úplně stejně, dle nevstoupíš do jedné a stejné řeky. Z historie si lze brát ponaučení. Když jsem byl mladší , historie mě zajímala již od… Číst vice »

Georg
Georg
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

Pod strachem a propagandou mu většina Němců i u nás v pohraničí uvěřila. Další je příklad ze současnosti, jak je možné doslova za jednu generaci ovládnout a změnit myšlení lidí je Ukrajina. Po získání soběstačnosti se dostali k moci ultanacionalisté, fašisté a zejména mládež přeprogramovali. Dnes je tam již i neonacismus ! Tam je začátek současné války-neválky na Ukrajině… Číst vice »

Jura deMonteBoo
Jura deMonteBoo
před 3 měsíci

Kdy už konečně přestanou pitomci omílat tu kravinu, že Ústavní soud svým rozhodnutím něco změnil? Copak PirStan nepřekročil 10ti %ní uzavírací klauzuli pro dvoukoalici a Spolu nepřekročilo 15ti %ní? Naopak, zrušením deHontovy přepočítací metody o nějaké mandáty přišli!!! Je to jednoduché, svést všechnu vinu na démona Rychetského, který by za svů prospěch… Číst vice »