Další černý den naší historie

Po rozhodnutí zpolitizovaného Ústavního soudu týkajícího se sprostého okradení seniorů jsme se dočkali dalšího průšvihu spojovaného v budoucnosti s vládou Petra Fialy. Za Českou republiku podepsala válkychtivá a naprosto nekompetentní i primitivní ministryně obrany Jana Černochová smlouvu o dodávce amerických bojových letounů F-35.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

O celém obchodu už je známo tolik podrobností, že nemá cenu se k nim vracet. Vzhledem k vlastnostem těchto strojů lze použít následné přirovnání. Je to stejné, jako kdyby si každý z nás koupil na dojíždění pro rodinné nákupy monopost Formule 1. Tedy naprosto nesmyslně drahé, totálně nepraktické, extrémně rychlé a jen minimu jedinců schopných ho ovládat předurčené vozidlo, používané navíc na nekvalitních komunikacích s nejvyšší omezenou rychlostí 30km/hod. Abyste ho mohli aspoň částečně, byť velmi omezeně provozovat, musela by se kompletně překopat infrastruktura, zákony, a i přesto by Vám ta formule byla k ničemu. Jen výrobce by si mnul ruce, protože by Vám ho nejen dobře prodal, ale ještě ho má povinnost po mnoho let servisovat.

Pod smlouvu připojil podpis člen nejméně oblíbené vlády v historii samostatného státu svou popularitou blížící se Háchovu kabinetu. O to je vše horší. Jediné pozitivní na tom všem je, že celá ta liberální mládež hájící eurounijonismus a jakési vymyšlené západní hodnoty bude celou tuto taškařici platit mnoho dalších let a důsledky průšvihu zvolení Pětikoalice dopadnou i na ni. Státní moc odsouhlasila euthanasii České republiky, díky jednomu volebnímu podvodu posvětí podvod další, protože korespondenční volby v podobě připravované vládnoucí klikou jsou skutečně naprosto zcestné a je s podivem, jak malé množství proliberálních příznivců dokáže udržet doma národ okradený i o poslední zbytek demokracie, tedy neukradené volby. Opravdu jsme tak tupí, že už dávno nejsou miliony Čechů a Moravanů v ulicích všech měst?

Nákup stíhaček proběhl dva týdny před připravovaným projevem odporu zemědělců vůči Pětikoalici. I kdybychom se jí dokázali zbavit, penále za zrušení smlouvy o nákupu F-35 je obrovské, nicméně reálně nižší, než budou důsledky dokončeného vládního byznysu. Nebude li současná politická garnitura dohnána k zodpovědnosti, pak žít v této zemi je nadále zbytečné. Ne, nevyzýváme k exodu obyvatelstva, ale k naprosté ztrátě jakýchkoliv ohledů vůči této vládě. Každý jeden člen stran vládní koalice je vinen za to, co se nyní děje. Neomlouvejme tak ani jednoho Piráta, zástupce ODS, KDU-ČSL, Top09 či STAN. Všichni ti, kteří se podílí na možnosti nechat Fialu, Pekarovou Adamovou a další zločince vládnout, jsou vinni. Včetně ústavních soudců a představitelů s vládou spolčených médií. Přišel čas, kdy je třeba zásadně změnit jak zákony, tak i vyčistit domácí chlév. Pokud to nechápete, nic nejste ochotni obětovat a riskovat, jste nepotřebnými občany této země a jen se vezete v rozpadajícím se povozu taženým zkorumpovanou a na dálku ovládanou vládou schopnou se včas odpojit a zmizet do bezpečí. Jste na pokraji srázu, zatím si říkáte, že je dobré. Můžeme vás ujistit, že není.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

3.5 16 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
17 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Georg
Georg
před 26 dny

JIž si nekladu otázku, je tento národ tak hloupý, že si volí, když ne svoje hrobaře, tak alespoň exekutory? Když něco víme z historie, ta se sice neopakuje úplně stejně, dle nevstoupíš do jedné a stejné řeky. Z historie si lze brát ponaučení. Když jsem byl mladší , historie mě zajímala již od… Číst vice »

Georg
Georg
před 26 dny
Odpověď uživateli  Georg

Pod strachem a propagandou mu většina Němců i u nás v pohraničí uvěřila. Další je příklad ze současnosti, jak je možné doslova za jednu generaci ovládnout a změnit myšlení lidí je Ukrajina. Po získání soběstačnosti se dostali k moci ultanacionalisté, fašisté a zejména mládež přeprogramovali. Dnes je tam již i neonacismus ! Tam je začátek současné války-neválky na Ukrajině… Číst vice »

Jura deMonteBoo
Jura deMonteBoo
před 26 dny

Kdy už konečně přestanou pitomci omílat tu kravinu, že Ústavní soud svým rozhodnutím něco změnil? Copak PirStan nepřekročil 10ti %ní uzavírací klauzuli pro dvoukoalici a Spolu nepřekročilo 15ti %ní? Naopak, zrušením deHontovy přepočítací metody o nějaké mandáty přišli!!! Je to jednoduché, svést všechnu vinu na démona Rychetského, který by za svů prospěch… Číst vice »