Yvona Legierská: Pravicové vlády se vždy dostaly k moci podvodem

V devadesátých letech pravicové vlády reprezentované ODS rozkradly národní bohatství pod heslem: „Co bylo ukradeno, musí být vráceno.“. Přitom opak je pravdou.

Zejména proslulou kuponovou privatizací byl ukraden veškerý majetek lidu Československa, resp. České republiky. Nevlastníme vodu, energie, v zemědělství jsme se stali nesoběstační a požíváme většinou nekvalitní a dnes již silně předražené potraviny z ciziny. To většinu občanů poškozuje na zdraví, vymíráme. Nedávno nám Český statistický úřad radostně hlásil: „Počet občanů ČR se zvýšil.“. Ano, ale jen přílivem občanů z Ukrajiny, kteří se již do své vlasti vrátit nechtějí.

V roce 2006 se náhle těsně před volbami do Poslanecké sněmovny jako blesk z čistého nebe objevil přísně tajný dokument šéfa policejního útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, Jana Kubiceho. Informoval v něm o prorůstání organizovaného zločinu do státní správy nebo o tom, že politici sociální demokracie, jež tehdy vládla, ovlivňují vyšetřování ve svůj prospěch. Výsledkem bylo vítězství ODS o tři procenta nad ČSSD. Po volbách se ukázalo, že zpráva měla znemožnit pokračování vlády tehdejšího úspěšného premiéra, Jiřího Paroubka, z ČSSD. Naopak podlým vítězstvím chtěla ODS zajistit beztrestnost pro mnohé své agenty – přisluhovače.

Po volbách v roce 2010 pokračovala ODS ve vládnutí, i když vítězem se stala ČSSD. ODS měla na Hradě svého člověka a ten vyhodnotil vše jinak. Nefér vládnutí tehdejší koalice v čele s ustrašeným Petrem Nečasem v rozporu s přáním občanů přineslo předčasné volby. ČSSD však v té době ztrácí svého jinak úspěšného předsedu a premiéra.

V roce 2013 se ujímá vlády opět ČSSD společně s hnutím ANO miliardáře Andreje Babiše, avšak v jejím čele jsou již progresivisté, adorující EU. Tato koalice pokračuje od roku 2017 společně, avšak ANO je tím silnějším partnerem. Něco se povedlo, něco nikoli, ale přesto si občané ČR nestěžovali. Pokud by zde nebyl uměle vytvořený celosvětový komplot s covidem, vládly by tyto strany společně dále.

V roce 2021 ODS opět vítězí, tentokráte v koalici s koalicí a „požehnáním“ Ústavního soudu. Fialova vláda zcela vládnutí nezvládá. Nevládnou ve prospěch nás občanů včetně malých a středních podnikatelů, ale ve prospěch svůj a nadnárodních uskupení. Ta se o ně v budoucnu zajisté postará.

Původní ČSSD je poprvé mimo Parlament. Strašlivě zklamala, neboť přestala být stranou pro obyčejné lidi, odhazuje svou tradiční značku i znak růže, přejmenovává se na SocDem s gilotinou. Nadále přehnaně podporují EU a dokonce i přijetí eura.

Jako pták Fénix vstává z popela nová ČSSD – Česká suverenita sociální demokracie, hájící obyčejného občana. Fialova ODS a celá vláda si však natolik navykla na moc, že se jí nechtějí v roce 2025 vzdát. A proto vymysleli korespondenční volby. Silou si koalice koalic vše prosadí, ale bude jen na nás „nespokojených“ záviset, zda jim vládnout umožníme. Tak vzhůru k volbám! I k těm letošním. Nesmí mít převahu!

**

Autorka: Yvona Legierská, zdroj Vaše Věc, Na horním snímku autorka jako bývalá náměstkyně sociálně demokratického ministra práce a sociálních věcí Zeňka Škromacha při osvobozujícím rozsudku v procesu, který byl zahájen na politickou objednávku české pravice, jako pomsta za vládu české levice.

 

3.1 15 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
stiglitz
stiglitz
před 3 měsíci

Je velice pravděpodobné, že ji autorka má. Co je však na 1000% jisté, tak to že je…

Hokarc
Hokarc
před 3 měsíci

Všechny tyto volby budou o tom, jestli MY, nebo ONI. Kdo jsou ONI, to víme……….

Jarda
Jarda
před 3 měsíci

S autorkou ve všem až na tu vodu souhlasím,tu vodu prodali pod cenou zahraničním hajzlům skutečně ti co seděli v zastupitelstvech a byli a jsou zkorumpovazelní.

Plebej
Plebej
před 3 měsíci

Jen drobnost: ta krádež vody či energie snad ani není důsledkem kuponové privatizace, ale výsledkem tupě chybných rozhodnutí zdejších pravicových zastupitelstv. Chyb horších jak zločin. Stejně tak i družstevní zemědělství nebylo zaříznuto kuponovkou, ale ideologickou tupostí politické pravice, pro niž je dodnes kolektivní hospodaření hotovou svatokrádeží. Takže nejen, že se pravice dostávala… Číst vice »

Prodost
Prodost
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Říkaj Plebej, že vinou chyb. Taky tupostí. Jsou si jistej, Plebj? Jestlipak si uměj představit, jak silná je tady jejich pátá kolona, mající souvěrce všude po světě?

Plebej
Plebej
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Prodost

Stručně: ano, ano jsou, uměj.
Jejich souvěrcem nejpevnějším je ovšem především jejich láska k jidášským stříbrňákům kombinovaná s láskou ke svým vlastním životům ve vatě.
To je to, co je spojuje pevněji než víra helvétská. A ano, těch kolon je po celém světě na mancáry, ať už si říkají, jak chtějí.

vaclav
vaclav
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Prodost

Ano to je naprostá pravda. To nebyly chyby, to byl velice dobře propracovaný plán. Legislativa počká na tu dnes není čas a děly se věci.

cablik
cablik
před 3 měsíci

Mno nic ČSSD se přidala na stranu globalistů a teď už ji lidé věřit nebudou máme dvě vlastenecké strany SPD a PRO. Není třeba tříštit síly aby opět nepropadli hlasy.

Plebej
Plebej
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Pokud PRO jasně deklaruje své odhodlání udržet ČR ve struktuře EU a NATO, pak jej sotva mohu považovat za anti-globalistické.
PRO je (z mého pohledu) pouze pojistným (záložním) politickým projektem pro případ, že první pravicová a liberálně-progresivistická fronta” u voličstva upadne v nemilost.

oldo
oldo
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Jsem materialista,nevěřící.Když jsem slyšel poprvé mluvit Fialu,nevěřil jsem mu od první chvíle ani slovo.Nějaká pocitová inteligence nebo intuice asi existuje.Podobný pocit mám u Raichla a když jsem ho slyšel na demonstraci vykřikovat ta protiruská hesla,tak u mě skončil.

cablik
cablik
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

nepropadly

vaclav
vaclav
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

právníkovi nevěřím, ani to že se Rajchl jmenuje !!!!!!

vaclav
vaclav
před 3 měsíci

Se vším co píše autorka souhlasím.