Mrzne až praští: Meteorologé (nejen) v ČT mají napilno. Tohle nám to globální oteplování nemá dělat! Vše způsobil zločin baronky Thatcherové. Také Obama byl meteorolog. Počasí a klima jsou dvě různé věci. Přijde jaro? Přijde!

PETR HÁJEK se tentokrát nechce věnovat už vlastně “banalním” zločinům levičácké fialové vlády, a už vůbec ne nechutnostem s Jurečkovými “večírky” (za naše peníze), ale míří ke zločinu zcela zásadnímu, který má na svědomí naopak ikona pravičáctví, což dokazuje, že lež a korupce se nakonec nikdy nevyplatí

Mrzne až praští, sněží – prostě normální zima v lednu. Ostatně sněhu a mrazu i v nížinách jsme si užili docela dost i listopadu – který byl režimní politickou lobby zvanou krycím kódem „meteorologové“ – označen (stejně jako prosinec a vlastně celý minulý rok) za údajně nejteplejší rok na Zemi za dobu měření teplot.

Prostě „globální oteplování způsobené člověkem“ je potvora, teď kvůli němu asi zmrzneme. Aby se tak nestalo, je tu Zelený úděl (Green Deal) nadiktovaný Bruselem, což je zase krycí kód pro konspirační metodu zničení průmyslu a zemědělství členských zemí 4. říše – což má opět na svědomí globální oteplování. Z důvodů, které vidíme právě kolem sebe, se tomu už říká raději neutralisticky „klimatická změna“. Důvod je prostý, stále tentýž a platný ve všech ostatních přímo či nepřímo souvisejících globalistických zvěrstvech – od vakcinačního vraždění domácích, až po válku Západu proti Rusku v tomto případě zatím krmené ukrajinskou krví:

Ač se totiž korporátní média a zločinecké mafie takzvaných klimatologů (korumpovaných vládami a obřími nadnárodními korporacemi) snaží podvod „klimatické lži“ zakrýt jakkoli masívní propagandou, mnozí lidé si dosud uchovali schopnost důvěřovat víc své zkušenosti a zdravému rozumu. To ovšem už je – a stále více bude – „ideologická diverze“ stíhaná jako kriminální „ideo-zločin“.

Zmrznutí a další katastrofy

Žádné „globální oteplování způsobené člověkem“ se samozřejmě nekoná. Znovu si připomeňme, že tento fantaskní pohádkový projekt vznikl vlastně už v šedesátých a sedmdesátých letech z relativně „vědečtějších“ příčin: Tehdy začalo strašení „globálním ochlazováním“ a právě založený Římský klub zločinců vydal první hrůzostrašné předpovědi o brzkém vyčerpání světových zásob uhlí, ropy a plynu. Už jsme podle toho měli být přes dvacet let bez uhlovodíků, proti nimž dnes táž mocná skupina a její následovníci „bojují“ už rovnou zákazy a grýndýly, protože ložiska ropy, plynu a všech ostatních minerálů se stále rozšiřují.

Ke globálnímu ochlazení mělo údajně dojít kvůli slabé sluneční aktivitě. To dávalo napohled mnohem větší smysl, protože klima i počasí na naší planetě se pochopitelně od aktivity naší „řídící hvězdy“ odvíjejí především. Strašlivé ochlazení a zmrznutí se však nekonalo – což je ostatně pravidelný osud všech alarmistických „předpovědí“ blízkých klimatických katastrof (obvykle se tak má stát za 10 až 20 let). Jakmile termín uplyne, „mediálně“ se na něj „zapomene“ – a nějaká celebrita (Al Gore, princ Charles, dnes král Karel III. atd. atd.) přijde s dalším termínem a dalším strašením.

Nutně tuto zrůdnou ideologii pro své plány na ovládnutí planety a její podstatné odlidnění potřebují. Hlavní roli v tom hrají staří i noví levicoví ideologové, jimž zatím selhaly všechny předchozí pokusy na “revoluční” diktatury. A přesto…

Barončin zločin

Za globální oteplování může paradoxně asi předposlední významný politik (posledním byl Václav Klaus) na evropském kontinentě – Margaret Thatcherová (britská premiérka v letech 1979 – 1990). Je to její jediný, ale zato parádní „zločin“: V polovině osmdesátých let bojovala totiž s hornickými odbory. A protože se jí nedařilo je zlomit (kvůli nim ostatně George Orwell naspal svůj dnes tak často citovaný dystopický román ´1984´), rozhodla se prostě doly v Británii zavřít.

K tomu ovšem potřebovala nějaký “vnější” argument. Proto v roce 1988 dala docela značné sumy skupině meteorologů (byli prodejní tehdy jako dnes), aby místo strašení globálním ochlazováním (s modely “zauhlení” zemských pólů) naopak dokázali, že právě využíváním uhlí (další uhlovodíky přišly na řadu až později) se zemské klima nebezpečně otepluje. Podařilo se jim to “dokázat” za tři měsíce – a baronka vyhrála. Odbory i uhlí padly.

Jenže tím vznikl „panel IPCC” (1988) – k němuž se přidala stejně zlobovaná a zkorumpovaná Světová meteorologická organizace (WMO). A pochopitelně také OSN, která rovněž potřebovala vykázat nějakou aktivitu – neboť právě tehdy se rodil globalismus – a nebezpečí zničení planety lidskou činností a sodovkovým plynem (CO2) bylo na světě. Nesmírně to vyhovovalo především rodícím se technologickým gigantům a korporacím, které s “vědeckou” pomocí chtěly dominovat – jenže bohaté těžařské koncerny a průmysl na ně navázaný jim stály v cestě.

Podle stejně úspěšného modelu to pak proběhlo v řadě dalších odvětví: Klesající odbyt alkoholu (především piva a vína) vedl k absurdní (s tou “vědeckou” lží už dnes prakticky nelze polemizovat ani s nepodvolenými) kampani proti kouření cigaret. Úvaha spočívala v tom, že když jediná povolená „droga“ bude postupně vytěsněna, převezme uvolněné prostředky na trhu jiná – daleko nebezpečnější – alkohol.

Skoro se to povedlo, jenže (mladé generace žádný plán nikdy nevyjde) začaly sahat spíš po marihuaně a dalších měkkých i tvrdých drogách. Právě tak ptačí chřipky řešily klesající prodej hovězího, nemoc šílených krav to ale vzápětí opět vyrovnala – a tak dále. Stále stejný model s narůstajícími technologickými možnostmi manipulace pořád úspěšnější. Všechno jsou to sice nesmysly, jenže snadno manipulovatelná veřejnost jim již hluboce věří. S klimatem je to právě tak.

Meteorologové pod falešnou vlajkou

Jde o klasické „operace pod falešnou vlajkou“, které se později skvěle uplatnily v mezinárodní politice především imperiálních Spojených států. Ta klimatická má však rozměr globální a směřuje k nastolení Nového světového řádu a jediné “světové“ vlády (její zárodky jsou v G7, G20 atd.) – pod americkým velením.

Je ostatně docela příznačné, že významná teroristická organizace v USA se jmenovala Weatherman, (Meteorologové) později Weather Underground Organization. V sedmdesátých letech měla na svědomí nejméně dvacet bombových útoků po celé Americe – a připomeňme, že jejím členem byl (nikoli mimochodem) i pozdější černoch v Bílém domě Barack Obama. To mu ale v jeho prezidentské kariéře – vzhledem ke správné barvě pleti (černý rasismus právě nabíral na síle) – nikdo nepřipomínal. Proč také, když ani nevadilo, že se nenarodil v USA (což odporuje tamní ústavě)?

Tihle ultralevičáčtí „Meteorologové“ si dali jméno podle jedné písně Boba Dylana, v níž zpívá „Nepotřebujete meteorologa, abyste věděli odkud vítr fouká“. Pro epochu vzniku absurdního klimatického zločinu to bylo docela výstižné. Pokud by se dnes někdo na slova této písně odvolával „kontrarevolučně“ z hlediska zdravého lidského rozumu, zardousí ho (přinejmenším společensky) stejní terorističtí “zelení meteorologové”.

„Klimatická“ operace pod falešnou vlajkou dnes dosahuje svých zničujících výšin ve všech grýndýlech, konferencích proti sodovkovému plynu a podobných smrtících „válkách“ usilujících o zchudnutí blahobytem zpitomělého obyvatelstva Západu. A většina – i když jí zcela otevřeně navlékají oprátku na krk – své zotročení fascinovaně “dobrovolně” přijímá. Zvláště když mladé generace, uvězněné v digitální paralýze sociálních sítí, jdou v prvních řadách tohoto” pokroku” do koncentráku, jaký žádný diktátor předtím nevymyslel.

Přijde jaro, přijde…

Udeřila zima a „meteorologové“ (dnes hlavní skupina zkorumpovaných „vědců“ – těsně před „zdravotníky“) mají plné ruce práce, aby se s výkladem poprali. Žnou jedovaté plody své vlastní dračí setby. Donedávna bylo pokládáno za jednoznačný (snadno dokazatelný) fakt, že počasí a klima jsou dvě zcela odlišné věci.

Na „naší straně barikády“ by proto bylo docela snadné argumentovat stejně: Jako třeba úvodem zmíněný “bonmot”, že to globální oteplování je ale mrcha, protože kvůli němu zmrzneme – protože „ONI“ tak skutečně mluví. Kvůli tomu ppřece změnili termín na „klimatickou změnu“, takže teď všechno – včetně ostrých mrazů – má příčinu v sodovkovém plynu. A opět je to stejné:

Stejně jako vakcinace smrtelně nebezpečným očkováním proti covidu má příčinu v uměle vyrobeném a rozšířeném viru. Sice se „bohužel“ nepovedl tak, jak “ideoví otcové” předpokládali, ale na smrtelnějších verzích v amerických laboratořích na Ukrajině „vědci“ intenzivně pracují.

Stejně jako bratrovražedná válka dvou největších slovanských národů má prý příčinu v „ruské agresi“. Nikoli v pokusu úplně obklíčit Rusko americkými poddanými v NATO – a v ruském „měkkém podbřišku“ instalovat jaderné rakety – a dostat tak největší stát světa na kolena (a pak ho vydrancovat, aby Západ ještě pár roků mohl existovat). Nikoli v krvavém státním převratu v Kyjevě v roce 2014 – zorganizovaném administrativou „meteorologa“ Obamy.

Jenže na té „naší straně“ – na rozdíl od té teroristické „meteorologické“ pořád ještě platí, že lež zůstává lží. Proto víme, že ani současné mrazy nejsou projevem „změny klimatu“ (bylo by to docela nepříjemné, lepší je oteplování, než zmrznutí – když nám navíc vyrážejí z ruky uhlovodíkové prostředky na zahřátí). Je to prostě nevyzpytatelné počasí, nikoli klima – to je o něčem úplně jiném (Slunce, magnetický pól a spousta dalších věcí, na něž nemá člověk absolutně žádný vliv).

Žádné měřící stanice – které “meterologové” umísťují do teplých měst a dalších míst, aby dostali požadovaná „data“, když ta zfalšovaná napřímo (a postupně odhalovaná) už nelze tak snadno použít – to nezachrání.

Mrzne. V povětří i v politice. Ale my víme, že “Přijde jaro, přijde,” jak zpívá česká lidová.

Báječný Dylan měl v té své “umělé” písni sice pravdu – ale je to Američan. A nám nezbývá než věřit, že možná se také u nás přece jen brzy objeví vláda, jejíž ministr bude mít tolik odvahy jako jeden současný izraelský (že by se u něj inspirovala Černochová-Fialová navzdory její otrocké oddanosti Izraeli určitě nehrozí), který odmítl opatrnou americkou kritiku vraždění tisíců palestinských civilistů v Gaze slovy:

„Nejsme hvězda na americké vlajce.“

**

Autor: Petr Hájek, text a grafika: Protiproud

3.4 5 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 3 měsíci

Ha ha ha. Šéfová zločinecké bandy spáchala jediný zločin?

skeptik
skeptik
před 3 měsíci

…zločinům levičácké fialové vlády
Hlavní roli v tom hrají staří i noví levicoví ideologové

Jo ták! A tu levičáckou fialovou vládu úkoluje levičácká USA ambasáda a levičácká EU, které zase úkolují levičáčtí globalisti.

vachav
vachav
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Vidím,že Vás také dráždí to stále častější používání pojmů “levičák”,”levičátství”atd.Je to zřejmě pejorativně a účelově používaný termín,zrovna tak jako slovo “neomarxismus”-vše slouží k diskreditaci určité skupiny společnosti.Tzv.levičák je v mnoha případech tvrdý pravičák.V mnohém by se s autorem tohoto článku dalo polemizovat-viz moderní marginalizování covidu(rýmička.chřipečka,na nichž ovšem zemřelo miliony lidí)a nakonec i tom ,že Homo… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  vachav

Asi se bojí nazvat realitu odpovídajícím slovem – fašismus.
A jak je známo, fašismus je dalším vývojovým stádiem kapitalismu.

Karel2002
Karel2002
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Západní pravice a levice se už dávno spojily a utvořily jednu stranu. Kdo bombardoval Jugoslávii? Levice nebo pravice? Kdo organizoval, financoval a podporoval majdanský puč? Levice nebo pravice? Dnes už jsou všichni na Západě pouze demokraté.

jbskalensky
jbskalensky
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Ovšem liberální, Karle, liberální demokraté, že? Máte pravdu, dneska se už nesnaží ani odlišovat ve svém žvanění. Olaf Scholz, takto levičák a sociální demokrat je dnes v Německu nepřítel a svině číslo jedna. Když se podíváme k nám, tak Soc Dem, nebo jak se momentálně nazývají, je nejodpornější strana pro lidi práce, i když se… Číst vice »

Praded
Praded
před 3 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Bojí se skutečné levice až se..ou strachy tyhle hovadiny.

cablik
cablik
před 3 měsíci

Přesně tak počasí se chová normálně někdy je kosa a jindy teplo a jaro přijde a bude třeba sázet. A žádný klimatický pošahanci tomu nezabrání.