Příprava na krizi “soudného dne” Západu: Zuckerberg zběsile kupuje zlato. A staví rozsáhlý podzemní kryt. Nejen on. Dojde v USA po volbách ke zhroucení státu – ať vyhraje kdokoliv? Pryč odtud! Co vědí globální elity, a my ne?

PAVEL KOPECKÝ přináší informace o horečných přípravách amerických boháčů, kteří věští blízký pád západní civilizace, budují luxusní podzemních kryty a nakupují zlato – ani ne tolik z obav před jadernou válkou (ta prý se má odehrát “jen” na evropském kontinentě), ale z občanské války v USA

Západ dál zvyšuje napětí v nepřímé válce a Ruskem. Nejen Macronovy nebezpečné žvásty o nasazení vojáků NATO na Ukrajině, stejně jako britské provokace a dodávky raket schopných zasáhnout cíle hluboko v ruském území ukazují, že váleční jestřábi nutně potřebují vyprovokovat Rusko k otevřené válce. I kroky, které dělá fialová koalice – od Strakovky po Hrad – vedou tímto směrem.

Evropa bude v takovém případě hlavním – či spíše prvním – bojištěm. A Česká republika je kvůli absurdním provokacím Fialovy vlády a “aspeňáckého” Hradu jednou z prvních zemí, kam může vést ruský odvetný úder. Pořád si to mnoho lidí ještě důsledně neuvědomuje. Ani to, proč se Robert Fico snaží tak okázale dostat Slovensko z ruského odvetného hledáčku.

V Americe je situace trochu jiná. Je to čekání na dramatický volební střet, jaký tam ještě nikdy nebyl. Ať totiž vyhraje kterákoli z obou nesmiřitelných stran barikády – ta druhá vybuchne v nesouhlasu, jenž se může v mžiku proměnit v občanskou válku dosud neznámého “střihu”. Jde o docela reálnou variantu “řešení” tichého státního převratu, který volebním podvodem přivedl válečné Demokraty do ukradeného Bílého domu.

Tamní boháče zachvacuje zjevně panika. Již před časem se objevila zpráva, že Mark Zuckerberg, šéf Mety (Facebook) a velký podporovatel Bidenovy administrativy, si buduje na jednom z havajských ostrovů rozsáhlé podzemní sídlo za stovky milonů dolarů, kde by šlo přežít “výbuch” na relativně dlouhou dobu.

Přibývají informace o dalších “hvězdách” globalistické elity, které si porůznu připravují podzemní obydlí. Součástí těchto příprav je i nedůvěra k dolaru. Šéf jedné z velkých firem obchodujících s cennými kovy nyní prozradil, že Zuckerberg také ve velkém nakupuje zlato.

A zdaleka ne jen on.

Ví snad globalistické celebrita napojená na všechny “schwaby, gatese, WHO a spol.” něco, co my ostatní nevíme? A opět tak vyvstává před očima známá grafika Deagelu, věštící pro rok 2025 razantní pokus o depopulaci – zejména v zemích Západu.

Souvisí to s tím, proč Mark Zuckerberg a spol. tak intenzivně nakupují zlato a připravují se na útěk?

Své o tom samozřejmě nejvíce tuší Jonathan Rose, generální ředitel Genesis Gold Group v Beverly Hills v Kalifornii. Ten totiž rovněž konstatuje, že mnoho elitních boháčů nyní hromadí zlato, a připravuje se na přesun do svých bunkrů “soudného dne” kvůli „něčemu velkému a hroznému,“ co se prý má stát.

Rose se sice sám příliš nevzrušuje, ale tvrdí, že urychlená příprava na “soudný den” je dnes populární nejen mezi miliardáři, jako jsou Mark Zuckerberg a Sam Altman, hvězdami profesionálního sportu a osobnostmi ze show byznysu. Ale mezi nimi zvlášť.

„Když sleduji, jak tito milionáři ve velkém kupují zlato a stavějí bunkry, říkám si ‚Co se to děje‘? Není to už pouze móda, ale skutečný trend, jemuž podléhá naprostá většina z nich.“

Rose vysvětluje, že důvodem prudkého nárůstu nákupů zlata není ani tolik strach z jaderné války. Jsou to především reálné obavy z pádu dolaru a celkového ekonomického a politického kolapsu Ameriky.

„Tito lidé sice nemají křišťálovou kouli, ale zato dobré informace pro dobrou cestovní mapu. Vidí dosti přesně problémy, které má americká ekonomika právě teď,“ říká Rose. „Vidí devalvaci a celkovou nedůvěru k ničím nepodloženému dolaru.

A vedle toho vidí BRICS, ve kterém se spojují země, aby vytvořily pevnou měnu krytou zlatem.  Dolar rychle ztrácí svou hodnotu, je tu jen obecný ekonomický zájem bojovat s inflací, což ho ovšem nezachrání. Proto se mnoho lidí stěhuje do bezpečnějšího přístavu.“

Také šéf americké korporátní společnosti OpenAI Sam Altman řekl The New Yorkeru: „Připravuji se na přežití. Mám zbraně, zlato, jodid draselný, antibiotika, baterie, vodu, plynové masky a velký kus země v Big Sur, kam mohu odletět.“

Zatímco Altman přičítal své rozhodnutí přátelům, kteří „se opíjejí a pouze žvaní o tom, jak skončí svět, aniž něco dělají,“ Rose poukazuje na reálnější problémy. Mezi nimi na prezidentské volby a nedávný výpadek elektřiny AT&T, který znovu zesílil obavy z blížícího se kolapsu:

„Jeden zpravodajský důstojník mi řekl, že výpadek proudu AT&T nebyl výpadek, byl to kybernetický útok,“ říká Rose. “Něco jako zkouška na mnohem rozsáhlejší úder.”

„To jsou docela reálné obavy, které lidé mají.“ A samozřejmě, když se navíc blíží přelomové volby, velmi bouřlivý rok, nevíme, co se stane.

„Mnoho lidí ale spekuluje, že ať volby dopadnou pro jednu nebo druhou stranu, dojde k pokusu o násilný převrat, jenž začne útokem na elektrické sítě. Protože pokud nebude žádná elektřina, způsobí to chaos, chaos způsobí paniku, panika zhroucení trhu – a pak už bude každý bojovat o přežití sám za sebe.

Lidé si uvědomují všechna tato fakta a dívají se s pochopitelnými obavami na to, co se dnes děje: Jsou to jen množící se jednotlivosti, nebo víc než pouhá náhoda? A proto zvlášť lidé s miliardami dolarů to posouvají na další úroveň a připravují se. Aby, když se něco základního pokazí, byli připraveni. Jinak si to nelze vysvětlit.“

Rose pak objasňuje, proč je to především zlato, co lze použít k výměně v okamžiku zhroucení pilířů civlizace, kdy se peníze stanou zcela bezcennými.  Říká, že došlo k absolutnímu nárůstu lidí nakupujících zlaté mince za tímto účelem.

“Zlaté mince by byly způsob, jak dát někomu malý kousek jmění za něco, co nezbytně potřebuji. Já doporučuji spíše zlaté cihly a jejich zlomky, které lze použít jako „bonbóny,“ ke směnnému obchodu.

„Preppeři chtějí hlavně zlato a zlaté mince malé nominální hodnoty – podobně jako stříbrné mince malých nominálních hodnot. Tedy něco obchodovatelného v malých každodenních množstvích.”

„Vidím prudký nárůst nákupu zlatých mincí a zlomků s malými nominálními hodnotami, které jsou v kritické situaci považovány za více obchodovatelné.“

Půjde totiž na prvním místě o uspokojení základních každodenních potřeb. To bude hlavní starost “Jídlo, pohonné hmoty, voda – životně důležité položky, které lidé potřebují. A zlato, ne nutně jen pro bohaté, bude cestou, jak se k nim dostat,“ řekl Rose.

„Lidé říkají, že stříbro vám koupí chléb, ale zlato celou pekárnu. Proto se dnes lidé orientují především na zlato. Pokud by nastala situace “soudného dne”, v takových podmínkách se zhroutí vlády, měny a celý systém. Takže v tu chvíli, pokud potřebujete něco směnit, stříbro a zlato budou měna, ne kus bezcenného papíru. To je pro mnohé součást akčního plánu:

Dostaň mě odtud! Tady je zlato, a ty řekni, co pro mě můžeš udělat!“

**

Sean Adl-Tabatabai, zdroj: Peopeles Voice, překlad Protiproud

Ještě dodatek redakce Nové Republiky:

Aktuální vývoj ceny zlata v grafu, srvonávající data za poslední měsíc. Všimněte si raketového růstu v posledních dnech.

Zdroj: https://www.kurzy.cz/komodity/zlato-graf-vyvoje-ceny/

*

Vážení čtenáři, texty, které přejímáme a překládáme z jiných zdrojů, sice nemusí vždy odpovídat názoru redakce, ale uveřejňujeme je proto, aby vyvažovaly jednostrannou ulhanost a překrucování českých médií a ukázaly jiné pohledy na společenské problémy. Věříme, že naši čtenáři to chápou a proto náš web v hojném počtu navštěvují.

Děkujeme i za podporu Nové Republiky finančními dary na konto FIO banky:

2300 736 297 / 2010

*

3.5 11 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Anonym
Anonym
před 1 měsícem

Vážený pane Dvořáku, OPRAVDU nemůžete tuto krávu zablokovat? Bylo by to snad ohrožení svobody slova?

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem

Ted ma mazel pustenu televizi s temi namachrovanymi Hujery…Fakt si mysli,ze nepochopime o co jim jde?Jedine,ceho se boji,aby pred svymi v podstate ” panicky” nevypadali jako neschopni,proto vykrikuji,ze hnuj nebo demonstrace “jejich nazory” nezmeni…Takze panove,je videt,ze je potreba mnohem vic hnoje😉

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Ono to pak pokracovalo..Pak jsem se dozvedela od nejakeho ” inzenyra” ze se radsi setkali se Simeckou ( slovenska opozice), protoze maji stejne nazory …Asi je tezke pochopit,ze tyto nazory slovaci neakceptuji,proto Simecka skoncil v opozici…Ale ja v tom vidim navod…S ” nasi” vladou se bavit nemusim,nemam s nimi stejny nazor

cablik
cablik
před 1 měsícem

ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKÁM O ČISTÉ ELEKTROMOBILITĚ V EU JE KONEC
https://pravyprostor.net/zazvonil-zvonec-a-pohadkam-o-ciste-elektromobilite-v-eu-je-konec/

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

Tento clanek docela vystihuje podstatu

cablik
cablik
před 1 měsícem

Žádné zlato ani bunkry je v případě jaderné války nezachrání ale pokud půjde dolar do kytek tak se zlaté zásoby budou hodit. Jejich ohromné dluhy je táhnou do propasti a budou si to muset vyžrat sami.

Anonym
Anonym
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  cablik

A to se budete divit. To jsou naše představy odvozené z Hirošimy. Ono je sice možné, že by člověk zmizel z planety Země, ale její “vlastníci” na tom samozřejmě zájem nemají. Jejich podzemní kryty jsou tak vybavené, že se v nich dá přežít několik let. A radiace, tj. zamoření Země se po jaderné válce pomalu snižuje.… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Anonym

Pane kolego Rusové ukázali že si s bunkry poradí banderovci byli v krytu přes 200 metrů v podzemí a zlikvidovali je. A pochybuju že by původce jaderné války nechali přežít.

standa
standa
před 1 měsícem

Kdyby lidé alespoň trochu znali něco z historie Číny, nebyli by překvapeni. V Číně kdy si několikrát vydávali papírové peníze a vždy to skončilo lokálními občanskými válkami. Čína tvrdí že peníze jsou zlato a stříbro a proto už před n ě k o l i k a  lety doporučovali Číňanům nákup stříbra a zlata. Kryptoměna to nespasí – to jsou… Číst vice »