Naivně jsem si myslel, že v době, kdy veřejnoprávní televize v několika případech (NRK, ZDF, BBC, ČT) připouští vlastní dezinformace …
Nějak jsem si naivně myslel, že v době, kdy veřejnoprávní televize v několika případech (NRK, ZDF, BBC, ČT) připouští vlastní dezinformace nebo redakční bias, doba rušení účtů z jakéhokoli důvodu je už tak…











