Speciální vojenská operace na Ukrajině přejde do války s NATO

USA a NATO vedou na území bývalé Ukrajiny zástupnou válku proti Rusku, která však nutně skončí přímým vojenským střetem. Rusové se musí připravit – píše publicistka portálu „Pravda.Ru“ Ljubov Stěpušova. Redakci Nové republiky se představa jaderného konfliktu mezi Ruskou federací a zeměmi NATO zdá strašná, ale z následujícího textu je zřejmé, že se Rusové na takovou válku s NATO “cítí”, jde jim o všechno a nebudou se rozpakovat.

Sankce proti Ruské federaci nemohou být plánem NATO. Touto ztrátou moci západního světa se ničeho nedosáhne. Jak správně řekl chorvatský prezident Zoran Milanović, sankce jsou „hloupé, sankce nezlomily ani (Slobodana) Miloševiče, uchylují se k nim od války k válce“.

Porážka Ozbrojených sil Ukrajiny u Soledaru je porážkou NATO. Ukázalo se, že i v taktice poziční války vyhrávají Ozbrojené síly Ruské federace (RF) a strategie Moskvy na vyčerpání kyjevského režimu vyvíjí silný tlak na ekonomiku Západu. Proto sázky v zástupné válce stoupají (pro Ozbrojené síly Ukrajiny budou přivezeny těžké tanky) a budou stoupat.

V Rusku to velmi dobře chápou, proto následovalo jmenování náčelníka generálního štábu Valerije Gerasimova velitelem speciální vojenské operace. Gerasimov má mnohem větší vliv, cíle a zdroje než generál Sergej Surovikin. Gerasimov nepochybně stojí před úkolem vrátit moc Ruské federace, jakou měl SSSR.

Na druhé straně barikád je mluvčím strategie generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. Včera prohlásil, že k normalizaci vztahů mezi západními zeměmi a Ruskem nedojde ani po skončení konfliktu na Ukrajině. Jaký výsledek má na mysli, neznámo, ale v každém případě „už to nebude jako předtím“. Na druhé straně ani USA a jejich spojenci nepotřebují dlouhou válku na Ukrajině, protože dochází k vyčerpávání zdrojů, vlivu, morálky a nárůstu protestních nálad mezi obyvatelstvem.

Proto je přímá vojenská srážka mezi Ozbrojenými silami Ruské federace a NATO nezbytná a zde jde o tři důležité momenty.

  1. Je lepší, pokud se to stane na území bývalé Ukrajiny. Jde například o úder proti Polákům, kteří se odváží vstoupit na Volyň, nebo proti americkým a německým posádkám obsluhujícím přesně naváděné raketové zbraně dodané Ozbrojeným silám Ukrajiny, tanky (chystají se dorazit), letadla (budou nepochybně doručena). Vše, co je zapotřebí, je zdrcující úder po armádě NATO a na to je nyní Gerasimov, který má klíče ke strategickým raketovým silám a jadernému potenciálu.
  2. Je třeba odradit Spojené státy od preventivního jaderného útoku. Za tímto účelem bylo dnes oznámeno, že je připravena první jaderná torpédová munice „Poseidon“ pro jadernou ponorku „Belgorod“. Dnes agentura TASS s odvoláním na zdroj uvedla, že testy hlavních komponent „Poseidonu“, včetně jaderného pohonu, byly úspěšně ukončeny. NATO si dobře uvědomuje, že neexistuje způsob, jak zastavit podvodní dron přibližující se k cíli v kilometrové hloubce rychlostí 200 km/hs jadernou hlavicí o síle až 100 megatun.

Její výbuch zvedne obrovskou vlnu až do výšky 500 metrů u pobřeží například Británie, která se jako první rozhodla poslat na Ukrajinu těžké tanky. Tato vlna je také nositelem záření. Převalením se přes Britské ostrovy přemění to, co z nich zůstane, na radioaktivní pustinu. Fregata „Admirál Gorškov“ s muničním nákladem hypersonických raket „Zirkon“ s jadernými náložemi už také absolvovala dlouhou cestu.

„Ať postojí někde 100 mil od pobřeží, blíže k řece Potomac,“ napsal na Telegram-kanálu Dmitrij Medveděv, místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace.

No a třetí část jaderné triády – nosiče raket Tu-160, Tu-95MS a Tu-22M3 je také v pohotovosti. Proti nim NATO také nemá zbraně.

3. Rusové se musí připravit na horkou válku s NATO. To znamená nepodléhat obavám a podporovat vojensko-politické vedení Ruské federace. Prezident Vladimir Putin má vše jasně vypočteno, dokáže dělat zdánlivě zvláštní rozhodnutí v duchu „krok vpřed, dva kroky vzad“, ale není tomu tak.

Výsledek změn bude pro Rusko mimořádně příznivý. Zbaví se osudu, aby ji globalismus pohřbil na dvorech západního světa, v pozici služky a dodavatele zdrojů. Změny budou silným impulsem pro znovusjednocení zemí pod ochranou Ruska a hospodářský rozvoj SSSR 2.0. Spojencům nebude konce a bývalý hegemon se usmíří a začne navazovat obchodní vztahy.

Autor Ljubov Stěpušova, zdroj Pravda.ru, překlad News-front

3 4 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lubez
Lubez
před 1 rokem

Zase blábol.

cablik
cablik
před 1 rokem

Nevěřím že to udělají vojenská situace je daná a porážka NATO se už konala v Sýrii jak řvali když byly obklíčeni jejich poradci v Aleppu. A to Rusové nebojovali vyhrála Syrská armáda.