Evropský parlament odhlasuje i vraždu

Jak zvlášť názorně ukázat mentalitu většiny europoslanců? Jsou stejně sugestibilní, a proto manipulovatelní jako většina obyvatelstva, stejně neschopní kritického myšlení, stejně neochotní myslet, stejně ovládaní strachem. V jejich případě strachem o pokračování politické kariéry. Na rozdíl od ostatních občanů nechovají tolik planých nadějí.

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.

Poslankyně EP Vrecionová (ODS) poukázala na síti X na moje hlasování o „vraždě“ Alexeje Navalného. Byl jsem proti rezoluci. Ještě poukázala na to, že poslankyně Konečná (KSČM) a Blaško (nezařazený), kteří nehlasovali vůbec, také neodsoudili vraždu. Celý název byl „Návrh usnesení o vraždě Alexeje Navalného a nezbytnosti opatření EU na podporu politických vězňů a utlačované občanské společnosti v Rusku”. (Celý text je ZDE).

Pro návrh hlasovalo 506 poslanců, proti 9, 32 se zdrželo (jejich hlasy se nepočítají), asi 170 poslanců se neobtěžovalo vůbec hlasovat.

„Drobný problém“ je v tom, že o tom, že Navalný byl zavražděn, nejenže poslanci nemají žádný důkaz, ale dokonce se mohli setkat s informací od šéfa ukrajinské vojenské rozvědky Kyryla Budanova, jehož výrok citují média:

„Asi vás zklamu, ale nakolik víme, tak (Navalnyj) skutečně zemřel na trombózu. Je to víceméně potvrzené. Nemáme to z internetu, ale bohužel jde o přirozenou smrt.“

Takže 93% hlasujících poslanců klidně hlasuje pro rezoluci postavené ne-li na lži, tedy rozhodně na neověřeném tvrzení. Právě tak jsou ochotni odhlasovat, že Země je placatá nebo 2+2 = 5. To není velká nadsázka. Velkou většinou hlasovali pro Green Deal postavený na prokazatelně nepravdivém předpokladu, že hlavní příčinou klimatických změn jsou kysličník uhličitý a metan s jakýmsi samozřejmým, ale zcela nepravdivým předpokladem, že hlavní podíl na jejich výskytu má lidská činnost. Současně je známo, že země EU se na jeho tvorbě lidskou činností podílejí asi 9%. Jeho snížení celosvětově o 4%, což je fakticky cíl Green Dealu, má spasit svět. Kvůli tomuto debilnímu nezodpovědnému rozhodnutí europoslanců je likvidováno zemědělství, průmysl a životní úroveň v EU.

Jsou totiž ochotni odhlasovat cokoli, stačí jim naznačit, jaké hlasování se od nich očekává. Že by europoslanci ve své většině přemýšleli o předpokladech, smyslu a důsledcích, se navrhovatelé projektů, zpráv a rezolucí nemusejí obávat.

Se stejnou samozřejmostí většina europoslanců „odhlasovává“ všechna předložená tvrzení, výzvy a návrhy sankcí, aniž by o dané věci vůbec něco věděla. Stejně odsoudili Rusko za výbuch ve Vrběticích, kde byli náhle pachatelé po sedmi letech bez použitelných „důkazů“ objeveni, stejně odsoudili na návrh Zdechovského Babiše, stejně odhlasovávají další a další půjčky u komerčních bank, které EU není schopna splácet, stejně podporují gigantické dotace státům a projektům, protože se to od nich prostě očekává. Stejně zakazují chemické látky, o kterých nic nevědí a nařizují zemědělcům zelené nápady. Takto nás europoslanci se svým primitivním aktivismem a nezodpovědným hlasováním pomáhají přibližovat třetí světové válce.

Z dálky se Evropský parlament může jevit jako drahé pimprlové divadýlko, ale tak to není. I když nemá zákonodárnou iniciativu (zaplať pánbůh při kvalitě většiny poslanců), iniciuje a hlavně odsouhlasuje nápady úředníků v Evropské komisi, a většinou je ještě „ambiciózně“ zveličuje. Těmito perverzními návrhy se pak musí řídit celá EU (v případě nařízení), nebo je musí pod hrozbou sankcí zahrnout do národní legislativy (směrnice). Evropská rada na tom skoro nikdy nic už nezmění.

Blbost a nezodpovědnost většiny poslanců Evropského parlamentu je tak světodějnou silou. Na prohlubujícím se úpadku a rostoucí bídě v zemích EU je to jasně znát.

Zpět k „vraždě“ Navalného. Přikládám odkaz na záznam proslovu vdovy Navalné ZDE  a vystoupení poslanců k tomuto projevu. Přikládám rozpravu k návrhu rezoluce. ZDE Důsledně je využíván dvojí metr. Poslechněte si to. Tolik koncentrované lži a nenávisti za jednotku času nikde neuvidíte. Všimněte si výzev k válce proti Rusku. Rusko totiž není demokratické, nadnárodní korporace si tam nemohou koupit cokoli za peníze, které si vytiskly.

Vaší pozornosti doporučuji zejména vystoupení slovenského poslance Uhríka a pro srovnání typické vystoupení poslankyně Vrecionové. ZDE

Přikládám tabulku, jak kdo hlasoval (ZDE str 55-56), a post Vrecionové na síti X (komentáře stojí za to…) ZDE.

Volby do Evropského parlamentu jsou důležité. Jestli v něm i po volbách bude velká většina se vším souhlasících a ke všemu ochotných zbabělců, tak pánbůh s námi. A to ještě optimisticky doufám, že mezi tím nezačne třetí světová, kterou horečně připravují.

 

4.4 25 hlasy
Hodnocení článku
30 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 4 měsíci

Slováci mluvili s Rusy. Kavárna se může zbláznit, Hřebejk zase sprostý, i výzva k převratu padla
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slovaci-mluvili-s-Rusy-Kavarna-se-muze-zblaznit-Hrebejk-zase-sprosty-i-vyzva-k-prevratu-padla-751682#google_vignette

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Tady s panem doktorem nesouhlasím. Pokud trombóza u zdravého, relativně mladého člověka, měl tu vraždu odhlasovat také. Je opravdu nutné konečně popohnat k spravedlnosti zrůdy jako Anthony Fauci, Bill, Gates … za výrobu a rozšiřování SARS-CoV-2.

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  MUDr. Ivan David, CSc.

Samozřejmě, to byla krapet nadsázka. I když, na jedné straně někdo zkouší prosadit, nebo už prosadil předsudečný trestný čin, a na straně druhé někdo(?) pořádá sympozia o depopulaci… divné. Možná by stačilo na takové slezině říci – tak chlapci a děvčata nevím zda je depopulace potřebná, ale tady panu prokurátorovi vysvětlete, jak by jste… Číst vice »

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem mikkesh
Anonym
Anonym
před 4 měsíci

PANE DVOŘÁKU, PROSÍM, UŽ JI KONEČNĚ ZABLOKUJTE!

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Anonym

Jen ji nechte. Děvče začalo pozdě, musí to nějak dohnat

cablik
cablik
před 4 měsíci

Není se čemu divit nastrčený slouhové USA slouží a budou lhát až do konce. Jejich bláboly nemůže brát žádný soudný člověk vážně a to nic nemění na faktu že si z nich Rusko nic nedělá a nemůžou mu svým hlasováním škodit.

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Nemůžeme se moc divit. Jsou vybíráni neschopné přiblbla, příkladně u Pirátů, kde nešťastnice nemá na drogy, ráda by si (jak si napíše na triko) konečně zaprcala, s tímto “programem” otravuje normální lidi. A najednou má peníze i na drogy i na nějakého poloslepého chlapce k sexu. Její šéf si také moc dobře pamatuje, jak přes noc… Číst vice »

cablik
cablik
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Pane kolego víme co vládne a jací lidé to jsou ale pyjáti to je opravdu banda blbců ty jsou naprosto odtrženi od reality.

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Na druhou stranu jen ti Piráti dodrželi svůj jediný program – “Pusťte nás na ně”. Pokud tedy mysleli na ty ministerstva. Na ministerstva voliči nepustili sice žádného, ale nevadí, zřídili si nové. No a na ostatních ministerstvech si nechali zřídit alespoň dětské koutky.

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem mikkesh
kolokol
kolokol
před 4 měsíci

Já už se lekl, když jsem viděl titulek článku, že europoslanci odhlasovali vraždu Putina! Ale oddychl jsem si, že hlasovali o vraždě už zavražděného. Nepochybně zavražděného, ať už si ukrajinská BIS mele, co chce. O tom, že jsou v tom namočeny s nejvyšší mírou pravděpodobnosti hraničící bezmála s jistotou právě britské tajné služby, svědčí analýzy… Číst vice »

vachav
vachav
před 4 měsíci

“Evropský parlament nemá zákonodárnou iniciativu” – “Volby do evropského parlamentu jsou důležité”. Eufemistické mlácení prázdné slámy,které nic nevyřeší.Nalejme si čistého vína-EU,resp.NU je na dvě věci-na ho..o a na nic! Z původní vize při vzniku EU jako ekonomický protipol USA,se stal jejich totální trabant,

Prodost
Prodost
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  vachav

“Z původní vize při vzniku EU…” Óójéé, asi jste si nestačil přečíst “Nacistické kořeny bruselské EU”, že? Ona totiž ta “původní vize” je zcela koherentní. Jenom se jaksi skvěle vybarvila! No a pokud jde o “volby do evropského parlamentu?” Dnes už není nic snadnějšího, než si výsledek ohlídat, aby vše fungovalo tak, jak jsme… Číst vice »

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem Prodost