Fanatismus voličů a příznivců Fialy
Fialův předklon před vrchností až k zemi se stane legendárním
Fialův předklon před vrchností až k zemi se stane legendárním
Dnešní státní svátek kdysi spojovaný se dnem studentů a později oslavovaný jako počátek tzv. Sametové revoluce dostává nový nádech. I když nelze očekávat zásadní změny vzešlé z dnešních akcí, jisté je, že důvodů k naštvanosti českého národa je momentálně mnohem více, než tomu bylo 17.listopadu 1989. A to je po tehdejších 41 letech vlády komunistů co říct.
Dopad rakety ruské výroby na polské území vzbudil na světové scéně jistý rozruch. Největší asi na té naší. První reakcí bylo všeobecné zděšení a mnoho lidí zbystřilo. O něco později se situaci můžeme pousmát, tedy pokud by dva lidé nepřišli o život.
Rakušanův “zvací dopis”: Proč asi k nám novodobý Bilak zve milionovou armádu Ukrajinců? Kyjevizace českého státu pokračuje. Ožebračování našich občanů nabírá na obrátkách. Média, cenzura a hynoucí český lev. Jak dlouho ještě?
Uplynulý víkend byl ve znamení voleb. U nás to byly komunální, v Itálii parlamentní. Možná je hloupé si to myslet, ale paradoxně ty italské byly mnohem důležitější. To proto, že se v jedné…
Na snímku “ctihodná” společnost na lavičce Václav Havla Máme za sebou pár let socialismu, tedy aspoň ti starší z nás, což jsme si kdysi mysleli, že bylo tak trochu za trest,…
Situace u nás je v mnoha směrech kritická. Většinu lidí napadne vcelku oprávněně na prvním místě především energetická krize a možný brzký kolaps v této oblasti, další na řadě je ekonomický propad a v neposlední řadě můžeme připomenout nízkou úroveň politické kultury. Přidejme naprostý nedostatek morálních hodnot většiny zaměstnanců v mainstreamových médiích a máme tu nelichotivý obraz České republiky.
Černochová je jen zářný případ ztráty kontaktu pseudoelit s realitou.
Vytváření protiruských nálad jede na plné obrátky. Je to čeká specialita, nebo jde o celosvětový pokus vzbudit nenávist vůči Ruské federaci?
Máme za sebou pár let socialismu, tedy aspoň ti starší z nás, což jsme si kdysi mysleli, že bylo tak trochu za trest, jen jsme netušili, čím jsme si to zasloužili. Kdo zažil tanky v pražských ulicích, tak jistě ví, že pro malé špunty to byla zajímavost, pro dospělé převážně potupa. V roce 1968 to bylo bráno jako agrese, ve skutečnosti to i něco takového bylo, nicméně komunistická propaganda z této invaze udělala záchranu země před imperialismem. Ten se zdál v té době vcelku příjemný, byť americká armáda v tu dobu válčila ve Vietnamu. Nás zase ,,osvobozovaly“ tanky zemí z části Varšavské smlouvy.